VisionOneOficjalny dystrybutor na Polskę:
DJECO, Moulin Roty oraz iOTOBO
Producent i dystrybutor markowych artykułów sportowych oraz rowerów.


+48 667-905-050
info@visionone.pl

PolskiEnglish
oficjalny dystrybutor Djeco, Moulin Roty, iOTOBO, sklep
www.VisionOne.pl / Strona główna / Inkontrahent

Inkontrahent

 

JAK WYGODNIE SKŁADAĆ ZAMÓWIENIA
W VISION ONE ?

SYSTEM INKONTRAHENT


Dane w systemie sprzedaży VisionOne są nieustannie uaktualniane - wciąż poszerzana jest oferta o nowe towary, zmieniają się stany magazynowe oraz ceny. Zadaniem systemu INKONTRAHENT jest wykrywanie zmian danych, a następnie aktualizowanie bazy danych strony internetowej. Dzięki temu kontrahenci firmy przeglądając strony firmy zawsze widzą aktualne dane. Kontrahenci poprzez strony internetowe składają zamówienia, które są przekazywane przez INKONTRAHENTA do systemu sprzedaży VisionOne. Handlowcy realizują zamówienia, a INKONTRAHENT przesyła informacje o stanie ich realizacji do Internetu. Dzięki temu kontrahenci uzyskują aktualne informacje o swoich zamówieniach. System INKOTRAHENT nie jest przeznaczony dla odbiorców detalicznych.

SYSTEM INKONTRAHENT - JAK UŻYWAĆ!


REJESTRACJA


Na stronie internetowej http://visionone.inkontrahent.pl należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny po „kliknięciu” Zarejestruj się . Należy wypełnić wszystkie pola formularza.


POTWIERDZENIE


Po zakończeniu rejestracji na stronie http://visionone.inkontrahent.pl należy przesłać potwierdzenie w formie wiadomości email na adres:

m.kraszewska@visionone.pl

Pracownik VisionOne w odpowiedzi przekaże Państwu informacje o akceptacji rejestracji oraz poprosi o przesłanie pocztą tradycyjną lub emailem kopii dokumentów założycielskich Państwa firmy.


AKTYWACJAPo otrzymaniu od Państwa kopii dokumentów założycielskich, pracownik VisionOne prześle wiadomość email z informacją o warunkach handlowych oraz sposobie logowania do systemu INKONTRAHENT oraz aktywuje Państwa konto w systemie.


LOGOWANIEKonto jest już aktywne, teraz możecie Państwo zalogować sie do systemu INKONTRAHENT http://visionone.inkontrahent.pl podając porawny login i hasło. Po zalogowaniu się do systemu należy sprawdzić poprawność danych w zakładce Profil i można już przejśc do składania zamówień.