VisionOneOficjalny dystrybutor na Polskę:
DJECO, Moulin Roty oraz iOTOBO
Producent i dystrybutor markowych artykułów sportowych oraz rowerów.


+48 667-905-050
info@visionone.pl

PolskiEnglish
oficjalny dystrybutor Djeco, Moulin Roty, iOTOBO, sklep
www.VisionOne.pl / Strona główna / O firmie

O firmie

Vision One – pasja i profesjonalizm !
Od początku jej założycielom przyświecała idea tworzenia nowych produktów i kreowania świadomości rynkowej konsumentów. Bazując na latach doświadczeń firma konsekwentnie dążyła do celu – utrzymania jak najwyższej jakości, za dostępną cenę.
W ciągu ostatni lat firma, jako pierwsza na rynku polskim zaproponowała nowe rozwiązania, szczególnie w segmencie produktów sportowych dla dzieci i do dziś pozostaje liderem w licencyjnych produktach sportowych.
Dzięki profesjonalizmowi i dynamicznemu działaniu Vision One udało się pozyskać do współpracy najwybitniejsze postaci polskiego sportu – Otylię Jędrzejczak, Jerzego Dudka i Sebastiana Świderskiego, którzy zaangażowali się w tworzenie i udoskonalanie produktów marki MOVE, w specjalnych dedykowanych im seriach, powiązanych z reprezentowanymi przez nich dyscyplinami. Od wielu lat Vision One jest stabilnym partnerem dla największych firm oferujących licencje dla dzieci – Walt Disney Company, Mattel, Warner Bros., czy  UEFA. Wspólnie z nimi realizuje specjalne projektu sportowe dla dzieci – m.in. kaski zimowe, akcesoria pływackie, akcesoria piłkarskie, deskorolki i hulajnogi. Za swoje innowacyjne projekty Vision One została nagrodzona przez UEFA, za najlepsze wykorzystanie materiałów graficznych licencji EURO 2012.
Vision One dokłada wszelkich starań, aby prezentowane przez firmę produkty były najwyższej jakości i spełniały wszystkie standardy bezpieczeństwa. Swoje produkty realizuje w najlepszych fabrykach w Europie i na świecie, dbając o kontrole jakości na każdym etapie produkcji. Vision One jest stabilnym partnerem dla swoich odbiorców i współpracowników. Firma wielokrotnie nagradzana była przez specjalistyczne firmy monitorujące rynek i posiada certyfikaty – „Wiarygodności Biznesowej” oraz „Rzetelna Firma”.
Prezes Vision One – Pani Edyta Wojciechowska – Malke otrzymała tytuł „Bizneswoman Roku 2010” w najważniejszym tego typu konkursie w Polsce. Jury doceniło innowacyjność projektów realizowanych przez Vision One oraz wysoką stabilność finansową firmy.
 

Nagrody i wyróżnienia:
     
XXV Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej
KIELCE SPORT - ZIMA
 XXV Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej
KIELCE SPORT - ZIMA
XVII Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej
KIELCE SPORT - ZIMA
 
 
 
Medal za oryginalny styl prezentacji targowej.
Wyróżnienie specjalne za unikatową na polskim rynku koncepcję produktów sportowych "move" z czynnym udziałem gwiazd sportu:
Otylii Jędrzejczak, Jerzego Dudka
 i Sebastiana Świderskiego.

Medal za nowoczesność prezentacji i styl wystapienia targowego.

     

 

 

 

 Nagroda Biznes Woman Roku  w konkursie Radia PIN i BRE BANKU

 Nagroda w konkursie UEFA i Warner Bross

 Tytuł Diamenty miesięcznika Forbes 2013

Prezes Vision One Pani
Edyta Wojciechowska - Malke
została wybrana Biznes Woman Roku 2010 w konkursie organizowanym przez radio PIN i BRE BANK.
Deskorolka Vision One otrzymała nagrodę jako najlepszy produkt z wykorzystaniem elementów identyfikacji wizualnej UEFA EURO 2012™.

Vision One Sp. z o.o. znalazła się  gronie DIAMENTÓW FORBESA 2013 przedsiębiorstw które w ostatnich trzech latach najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość. Specjalny raport, w którym przedstawimy wyniki rankingu DIAMENTY FORBESA 2013, będzie dołączony do miesięcznika Forbes nr 2/2013.

     
 

   

    

 

                                          

 

 

 

 

Polecamy !
Sklep dla sprzedaży detalicznej :
Patronacki sklep Vision One - asortyment zabawki :
www.kropka-zabawki.pl