VisionOneOficjalny dystrybutor na Polskę:
DJECO, Moulin Roty oraz iOTOBO
Producent i dystrybutor markowych artykułów sportowych oraz rowerów.


+48 667-905-050
info@visionone.pl

PolskiEnglish
oficjalny dystrybutor Djeco, Moulin Roty, iOTOBO, sklep
www.VisionOne.pl / Strona główna / Produkty MOVE

Produkty MOVE


MOVE to ruch, to nieustanna zmiana otaczającego nas świata i przyczynek jego rozwoju !

Marka MOVE prezentowana przez Vision One kierując się ideą ruchu, kreuje własną wizję, zmienia rzeczywistość i wpływa na jej rozwój. Do projektu MOVE zostali zaproszeni najwybitniejsi przedstawiciele różnych dyscyplin sportu – Mistrzyni Olimpijska i Mistrzyni Świata w pływaniu – Otylia Jędrzejczak, zwycięzca piłkarskiej Ligi Mistrzów – Jerzy Dudek oraz wicemistrz świata w siatkówce – Sebastian Świderski. To ich doświadczenia i profesjonalizm pomogły w tworzeniu specjalnie dedykowanych linii sportowych. Sportowcy współpracując na każdym etapie projektu i produkcji swoich linii, dzielą się doświadczeniami z własnej wieloletniej kariery.

Dzięki temu MOVE to dziś innowacyjne i profesjonalne produkty sportowe.

Produkty MOVE są dostępne dla każdego: zarówno młodego jak i starszego mistrza. Serie sportowe są dedykowane dla wszystkich grup wiekowych. Współtworzenie linii MOVE przez doświadczonych sportowców gwarantuje, iż będą spełniały wymagania zarówno profesjonalistów jak i amatorów. Serie MOVE z mistrzami sportu nie stoją w miejscu i będą stale unowocześniane.
Wszystkie produkty MOVE spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i produkowane są przy użyciu najlepszych dostępnych technologii. Wszystko po to, by spełnić oczekiwania wszystkich wielbicieli sportu.

MOVE – teraz twój ruch!